TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃTWA 2026

W dniach 15–19 czerwca 2026 r. w naszym przedszkolu odbył się „Tydzień dla Bezpieczeństwa 2026”. W tym czasie dzieci uczestniczyły w wielu działaniach promujących bezpieczne zachowania. Przedszkolaki spotkały się z policjantką, ratownikiem medycznym, odwiedziły komisariat policji, gdzie poznały pracę funkcjonariuszy. Dzieci ćwiczyły również bezpieczne przechodzenie przez jezdnię, utrwalały znajomość znaków drogowych i zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Wykonywały plakaty, prace plastyczne dotyczące bezpieczeństwa. Był to tydzień pełen ciekawych doświadczeń i cennej wiedzy.

Natalia Mogilnicka

Kontakt

© 2024 Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi